Esu orientuota į tikslų įgyvendinimą ir nuo pat vaikystės visur norėjau būti pirma. Po Eneagramos studijų man pasidarė labai aišku ir paprasta gyventi, nes pagal Eneagramos tipą esu Pasiekėja arba 3 tipo asmenybė. Nuo šiol ir Jūs galite lengvai apie save sužinoti užpildę testą www.devyniskaiciai.lt, kurį Jums parengiau pati pagal Eneagramos teoriją, atliktų įvairių Eneagramos mokslininkų bei autorių, ir mano, kaip Eneagramos trenerės patirtį (www.gitakondrotaite.lt).

 

Ar pasiekiau daug? Manau, kad pakankamai. Šiuo metu savo žiniomis ir įžvalgomis dalinuosi su visais. Aš motyvuoju kitus ir labai myliu savo darbą.

Trumpai: 8 metai dėstymo universitetuose (VGTU, MRU, VU TVM, Sociologijos doktorantūros studijos KTU). 2009 m. įsteigiau VŠĮ Gerovės ekonomikos institutą ir vadovauju bei kartu su komanda įgyvendiname įvairius projektus (www.gerovesekonomika.lt).

 

Nuo 2016 m. Eneagramos trenerė (ICTA). Kaip sociologė rengiu naują instrumentarijų Eneagramos įrankio pagrindu. Nuo 2018-09-03 dėstau VGTU ir rengiu naują disertaciją žmogiškųjų išteklių potencialo valdymas ir darbuotojų kompetencijų vertinimas.

 

Ar dar yra kur augti? Tikrai taip. Žmogus mokosi visą gyvenimą ir dėkoju Dievui, kad mano kelyje buvo labai stiprios asmenybės ir mokytojai. Pirmiausia, Vabalninko B. Sruogos mokyklos mokytoja ir auklėtoja Jūratė Šatienė (buv. Griciūnaitė), kuri įkvėpė siekti užsibrėžtų tikslų. Antra, tai prof. Viktorija Baršauskienė, kuri motyvavo, kaip asmenybė turi gyventi visuomenėje (KTU). Ir trečia, dvasinis lyderis – Dalai Lama (susitikimas 2001 m.), kuris išmokė, kad norint gyvenime būti laimingu, turime  prisiimti atsakomybę ir rasti savo kelią. Toliau sekė įvairios gyvenimo ir asmenybės augimo mokyklos, kaip Reiki, Jogos gyvenimo praktika, Geštalt „Gyvenimas čia ir dabar”, Ocho sąmoningumas ir kt. Nuo 2013 m. pradėjau studijuoti Eneagramą ir iki šiol labai žaviuosi.

 

Ačiū Eneagramos mokytojams: Master trenerei Nadeždai Doroninai Koltan, pirmąjai Eneagramos trenerei Daivai Vietrinienei;  prof. Klaudio Naranjo, Master treneriui Jack Makani, Master treneriams Irina ir Jagor Karopa, trenerei Marina Kaldina ir kt.

 

Ir pabaigai. Gyvenimas yra gražus ir mes patys piešiame tokias spalvas, kurios yra mūsų viduje. 
Kviečiu Jus į mano interaktyvius seminarus ir labai lauksiu Jūsų klausimų el. p. gita.kondrotaite@gmail.com. Mielai atsakysiu į Jūsų klausimus.

gita